Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het Balade-nieuws!
Ik wil me inschrijven voor de maandelijkse digitale nieuwsbrief van Balade en zo op de hoogte blijven van het laatste nieuws: nieuwtjes, wandeltochten, artikels, recepten,…
Ik wil me inschrijven voor de maandelijkse digitale nieuwsbrief van Balade en zo op de hoogte blijven van het laatste nieuws: nieuwtjes, wandeltochten, artikels, recepten,… Ik kan mijn toestemming om een nieuwsbrief te ontvangen ten allen tijde intrekken via de afmeldlink in de nieuwsbrief.
* Door dit formulier te versturen, erken ik dat ik kennis heb genomen van het Charter voor de bescherming van persoonsgegevens van Corman, van de daarin vermelde verwerkingen en van de rechten die mij zijn toegekend, en geef ik dus toestemming voor het gebruik van mijn persoonsgegevens door Corman.
Maak zelf kleurrijke verkleedkleren met gerecycleerd materiaal
Tover je kartonnen dozen om!
Neem een grote rechthoekige doos en snijd een van de korte zijkanten helemaal uit. Maak een gat ter grootte van het hoofd aan de andere kant. Maak ook twee kleinere gaten in de brede stukken van de doos, niet te ver van het hoofd, waar de armen van je kind door kunnen. Gebruik een kleinere doos voor het hoofd en snijd een gat ter grootte van het gezicht uit. Je kostuum is bijna klaar. Met wat verf en lijm maak je je astronautenkostuum helemaal af. Je kunt ook ander restmateriaal gebruiken, zoals yoghurtpotjes, kurken en kroonkurken, … om details aan te brengen op je kostuum. En met twee melkflessen ondersteboven aangebracht op de rug, creëer je een geweldige straalmotor!
Schenk je oude kleren een tweede leven
Hergebruik oude mutsen en kleren om een dierenkostuum ineen te steken. Hoe ga je te werk? Snijd twee oren uit hard karton uit: lange oren voor een konijn, korte puntige oortjes voor een poesje en ronde oren voor een beertje. Breng details aan met verf of kleurstiften. Nu hoef je enkel nog de oren aan de muts vast te naaien en op het hoofdje van je pruts te zetten… Het staartje van het dier kun je maken van de pompon of gevlochten reepjes stof.
Kijk eens vanuit een heel ander perspectief naar je eierdoosjes
Maskers maken wordt een eitje met een eierdoosje! Knip met een schaar twee eierdopjes naast elkaar uit, met een puntig tussenstuk voor de neus. Snijd twee rondjes uit de dopjes, voor de ogen. Laat je kindje het masker versieren, maak een elastiekje vast aan elke kant van het masker en klaar is Kees!
Je kunt ook enkel het puntige tussenstukje uitknippen en er enkele dunne reepjes karton aan vastmaken, je muizensnuit met snorhaartjes is klaar in een handomdraai!
Ontdek onze Carnaval selectie:
Carnaval van Eupen met de beroemde Rozenmaandag in EUPEN.=> van donderdag 20/02 tot maandag 24/02
Carnaval van Binche in BINCHE => van zondag 23/02 tot dinsdag 25/02
Aalst Carnaval in AALST => van zondag 23/02 tot woensdag 26/02
CHARLEROI => van zaterdag 22/02 tot dinsdag 25/02
Carnaval de la Grosse Biesse in MARCHE-EN-FAMENNE => van zaterdag 22/02 tot zondag 23/02
Le Cwarmê in MALMEDY => van vrijdag 21/02 tot dinsdag 25/02
Carnavalsduik in BLANKENBERGE => zaterdag 29/02
Carnaval van Aarlen in AARLEN => van donderdag 12/03 tot zondag 15/03
518 Laetare de Stavelot in STAVELOT => van zaterdag 21/03 tot maandag 23/03
70ste Carnaval van Florenville in FLORENVILLE => Van vrijdag 20/03 tot zondag 22/03
Carnaval: upcycle je materiaal tot verkleedkostuums! Het is een leuke manier om de creativiteit van je kinderen te stimuleren en hen bewuster te maken van het belang van recycleren.
Deze site is de institutionele internetsite van de merk BALADE. Op deze site is het Belgisch recht van toepassing.
De erin opgenomen informatie kan technische onjuistheden of tikfouten bevatten. Ze is niet noodzakelijk volledig noch compleet, en kan zonder voorafgaande kennisgeving worden aangepast. In die zin vervangt deze informatie geenszins het professioneel advies dat u vanwege onze medewerkers kunt ontvangen.
Door deze site te gebruiken erkent de bezoeker dat hij de mogelijkheid heeft gehad om van deze waarschuwing kennis te nemen.
Behoudens uitdrukkelijke vermelding zijn de inhoud, de pagina's, de scripts, de iconen of geluiden van deze site volledig en exclusief eigendom van S.A. CORMAN. Iedere productie, reproductie of weergave van deze site, hetzij volledig, hetzij gedeeltelijk (tekst, beeld of geluid), op eender welke informatiedrager, is verboden.
De niet-naleving van dit verbod stemt overeen met een vervalsing die de strafrechtelijke burgerlijke aansprakelijkheid van de vervalser kan impliceren.
Het is strikt verboden om de namen of de merken BALADE of hun grafische voorstelling, hetzij alleen, hetzij in combinatie met andere namen, om welke reden dan ook en met name voor publicitaire doeleinden, te gebruiken of te reproduceren zonder de voorafgaande schriftelijke toestemming van S.A. CORMAN. Deze namen en merken zijn overal ter wereld beschermd.
S.A. CORMAN is niet verantwoordelijk voor de inhoud van eender welke andere site waartoe u toegang zou kunnen hebben via de BALADE-site.
Evenmin is S.A. CORMAN verantwoordelijk voor de inhoud van de sites die naar de site van Balade verwijzen.
In geen geval mag de aansprakelijkheid van S.A. CORMAN worden ingeroepen voor eender welke materiële of immateriële, speciale, directe of indirecte schade die met name zou voortvloeien uit de raadpleging en/of het gebruik van deze site of van andere sites die eraan gelinkt zijn, zoals het gebruik van tekst-, geluids- of visuele informatie die erop verzameld zou kunnen zijn, en met name uit eender welk financieel of commercieel nadeel en het verlies van programma's of gegevens in zijn informatica- of ander systeem.
Wat voorafgaat wordt uitdrukkelijk overeengekomen door iedere gebruiker van de site.